Otázky a odpovědi k Anglicky fantasticky online

Nejčastější otázky k programu Anglicky fantasticky online.


Pro jakou úroveň je Anglicky Fantasticky Online?

AFO je jak pro naprosté začátečníky, tak obsahuje i části, které umožňují ovládnout až úroveň B2 dle SERR (Společný Evropský referenční rámec pro jazyky).

Pro jaký věk je určena?

Je určena od 14 let do 70. Pochopitelně se může učit i starší člověk, pokud chce.

Jsem nevidomý, je pro mne AFO vhodné?

Nikoli, program Anglicky Fantasticky Online sice obsahuje speciální audio nahrávky, nicméně velmi intenzivně pracuje s vizuální stimulací animacemi ve videích. Jakkoli máme 2 nevidomé klienty, kteří se nedali od koupě odradit, tak jsem zatím nenašel formu, jak převést prostor a barvy videí do optimálně srozumitelné formy pro nevidomé.

Mohu se připojit kdykoli?

Ano. AFO je dostupné kdykoli, v jakoukoli denní dobu. AFO si proto můžete spustit, když se vám to hodí.

Mohu se připojit i později?

Ano, a AFO vám zůstává trvale, nicméně pro maximální účinek doporučuji začít v okamžiku, kdy to doporučíme. Informace zašleme všem přihlášeným v předstihu.

Lze se připojit z více počítačů?

Jen v rozdílnou dobu. Nelze se tedy připojit ve stejnou dobu z více počítačů z jednoho přihlašovacího hesla.

Jak dlouhá je záruka na AFO?

Máte 21 dní na otestování od doby spuštění. Pokud by vám snad z nějakých důvodů nevyhovovalo, pak jednoduše napište na kancelar@liborcinka.cz o vrácení peněz.

Lze koupit AFO na splátky?

Nikoli, podobně jako nelze koupit dovolenou na splátky, jet na ní, a pak ji zpětně splácet.

Co když na AFO nemám teď peníze, počkáte na mě, než si půjčím?

Máte-li nedostatek peněz, tak je nesmysl si peníze půjčovat, to je cesta, kterou zakazuji. Ušetřete si, a až bude AFO znovu dostupné někdy v budoucnu, pak do něj investujte.

Obsahuje AFO subliminální nahrávky?

Mnozí se ptají, zda AFO obsahuje podprahové nahrávky, tak jak nacházejí u některých “konkurenčních” produktů. Odpověď zní ne! Je celosvětově rozšířeným bludem, že je možné podsunout podvědomí informaci rychlým problikáváním textů či zvukem slyšitelným jen pro podvědomí. Psal jsem o tomto mýtu v mé knize Ovládněte svůj mozek. Kdyby to bylo možné, tak bychom jednoduše teroristy a zločince přeprogramovali takovými nahrávkami.

Mohu se tyto metody naučit jen po přečtení Vaší knihy Ovládněte svůj mozek?

Principy, které popisuji v OSM, by vás k tomu po čase mohly dovést, i přesto, že tam nejsou všechny. Takže, když k tomu dáte tak 5 let vývoje a výroby (dosavadní náklady šplhají k částce přes 700 tisíc korun) a přes 20 let studia a praxe, tak to není zcela vyloučené.

Máte nějakou ukázkovou lekci, abych se mohla rozhodnout, zda je pro mne Vaše metoda vhodná? Absolvovala jsem mnoho kurzů a bez výsledku.

Rád bych vám vyhověl s možností zhlédnout ukázkovou lekci, nicméně staví se nám do cesty přírodní zákony. Otestovat kurz, který komplexně působí na lidský mozek,​ je v krátké době nemožné, protože pro vznik efektu musí dojít k procesům mezi nervovými buňkami a to trvá nějaký čas. Proto dáváme na kurz Anglicky fantasticky 21 denní garanci, během nichž si každý může ověřit, zda je kurz pro něho. Je 100% ověřené, že pokud dodržíte uvedené postupy v AFO, ovládnete angličtinu lépe, než jakoukoli metodou, která by probíhala stejnou dobu. I nové krásné boty potřebuje chvíli nosit, než si na ně zvyknete. Otestovat si učení je zkrátka jiné než si zkusit šaty. Naopak je to podobné, jako když člověk onemocní a začne užívat antibiotika. Jedna či dvě pilulky nestačí, je potřeba dobrat celé balení. Je potřeba pochopit, že jsou rozdílné nemoci a platí na ně rozdílná léčba. V každém případě je potřeba udržovat v těle po delší dobu účinné látky. A to se týká i vitamínů i potravy.
Člověk může zpracovávat jen to, co přijímá. Kvalita přijatého vytváří kvalitu vydaného. Je potřeba říci, že problémy s učením jazyků má v menší či větší míře každý, a to v důsledku vzdělávacího systému, který zcela ignoruje psychologické objevy nejen posledních cca 30 až 50 let, ale doslova ignoruje i Komenského, který zemřel v roce 1670! Pak je pochopitelné, že jste doposud dopadali tak, jak jste dopadali.
​​Není to však vaše chyba. Platí: „Budete-li dělat to, co jste dělávali, budete dostávat jen to, co jste dostávali.“ Metody Anglicky fantasticky jsem původně vyvinul pro mé týdenní kurzy Angličtina s hypnózou, které jsem začal vytvářet již před 20 lety, a to po více než pěti letech po té, co jsem vedl kurzy Superpaměti pro velké firmy jako je Komerční banka, Tabák, Česká pojišťovna, Kooperativa a mnoho dalších.
​​O své cestě jsem po 20 letech napsal knihu Ovládněte svůj mozek. V současnosti je dostupná již jen v elektronické verzi. V páté kapitole (navazující na třetí zabývající se mozkem) popisuji část principů nutných pro efektivní učení. V šesté kapitole o paměti se dozvíte další souvislosti. Jsem si naprosto jistý, že nikdo z lidí, kteří vás učili, ničemu z toho nerozumí.
​​Ministerstvo školství (v 21. století!) z důvodů chybného řízení nemá peníze na to, aby, jak sami nedávno opakovaně přiznali, naučili učitele, jak mají učit. Mimochodem, v mé knize najdete i výsledky výzkumu mezi více než tisícovkou dotazovaných, ve kterém se ukázalo, že cca 94% z nich nikdy nedostalo rozsáhlejší instrukce, jak se učit s výjimkou vět: „Učte se, soustřeďte se, opakujte si.“ To však bez přesného vedení a znalostí, jak fungují stovky věcí, například mozkové hemisféry, není možné.
Mohu vám tedy nabídnout standardní 21 denní záruku. Ukázky z kurzu jsou dostupné, ale jak jsem řekl, pro plnou účinnost je potřeba čas, podobně jako moudrý zahradník, zemědělec ví, že po setbě přichází doba péče, a až po čase doba sklízení. Nelze zasadit a sklízet hned. Nesmysl ignorující zákony přírody nám roky implantovali tím, když na konec výkladu oznámili, že příští hodinu se bude psát test. Moudrý zahradník nezasadí cibulku, semínko a nepřikáže růst s tím, že za dva dny či týden bude sklízet. Jazyky se nesmí nikdy učit na základě gramatických pouček a nesmyslného zadávání úkolu napsat si do slovníčku: „Naučit se slovní zásobu.“ Můžete sice vědomě pochybovat, ale v hloubi duše, v podvědomí, víte, že se potřebujete začít učit zcela jinak, podobně jako děti, které se naučí mluvit bez jakýchkoli pravidel a bez toho, že by absolvovali odšišlávací kurz pořádaný Ministerstvem školství. Proto postupujeme zcela jinak než jakákoli jazyková škola, a jen proto máme nadšené klienty, kteří k nám přišli pro poslední záchranu.

Je mi přes padesát, bude to na mě fungovat?

Ano, má-li mozek správnou podporu, tak je věk irelevantní. Není pravda, že s věkem se paměť zhoršuje. Problémy s pamětí jsou způsobeny příliš velkým množstvím informací, kterými nás vnější svět zatěžuje.

Je pro mě Anglicky fantasticky i bez předchozí znalost angličtiny?

Ano. Neznalost může být výhodou, protože pak nemáte nabiflované bludy, jako výše zmíněný příklad s vysvětlením přítomného času prostého.

Když si koupím část I+II, jedná se o 8-týdenní kurz? Je kurz Anglicky fantasticky 1 vhodný i pro úplné začátečníky?

Anglicky Fantasticky Online ​1 určená i pro úplné začátečníky – je osmitýdenní stejně jako „dvojka“ (ta je pro středně pokročilé na úrovni B2 ( viz http://anglickyfantasticky.cz/cefr​ ) ovládající kolem 3000 slov)

Jsem dyslektik, bude pro mne AFO užitečné?

Ano. Dysfunkce se projevují jen při nevhodném vedení, jak jsem naznačil výše v textu. AFO obsahuje speciální videa, která pomáhají v mozku třídit informace optimálním způsobem.

Můžeme se učit s manželem, dětmi?

Ano.

Chcel by som vediet ci je to vhodne aj pre Slovákov, keďže použivate prirovnania k českym slovičkam, a pre mna to moze byt obcas problem ked ich nepouzivam každodenne, alebo ci neponukate dokonca aj slovensku verziu AF ?

Online kurz Anglicky fantasticky je velice komplexní. Obsahuje speciální paměťové pomůcky napojené na česká slovíčka, která jsou jen naprostou mini částí celého systému Anglicky fantasticky. Máme nejen mnoho absolventů ze Slovenska, ale jakkoli jsme jim nabídli možnost přeložit texty do Slovenštiny, tak se vyjádřili, že AFO je natolik srozumitelné, že to není třeba. Přesto tato možnost je, a pokud byste něčemu nerozuměl, tak rádi pomůžeme.

Těším se na vás v Anglicky fantasticky online

Poprvé v životě jsem se denně a dobrovolně věnovala angličtině. Vždy podle nálady, někdy jen několik minut, jindy celé hodiny. Bavilo mě to. Těšila jsem se na každý nový úkol. A ten pocit, kdy jsem poprvé porozuměla své oblíbené písni, se nedá popsat. Jako by hluchému dali naslouchátko. Přidanou hodnotou kurzu pro mě bylo i to, že soustředění na učení, postupná změna myšlení a sebehodnocení, mi pomohly zvládnout složité životní období, kterým jsem procházela. Naučila jsem se trpělivosti a vděčnosti i za malé pokroky. Jsem na sebe hrdá. Díky Věra Kašparová

Celé AFO je něco mimořádného a moc děkuji panu Činkovi. AFO dle mého názoru není jen o AJ, ale také hodně o tom porozumět sami sobě. Mně osobně toto celé dává hodně, víc než jen učení se cizímu jazyku. Pokud bych ale měl vybrat tři části, tak by to byly tyto: 1 – video Hypnosis, 2 – MnemoG, 3 – celé AFO. Je naprosto úžasné mít možnost učit se AJ podle nejlepší metody, která zatím byla vytvořena. Hezký den všem. Láďa S.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *