Jak se učit anglická slovíčka jinak

Píše se rok 2019 a naprostá většina učebnic a následně jazykářů používá metodu učení slovíček, která měla být opuštěná už před desítkami let.

Jak se učit jinak? Co je špatně na seznamech anglických slovíček?  Podívejte se na osmi minutové video, ušetří Vám nejméně desítky hodin a frustraci z učení a opakování.

Také Vám může ušetřit tisíce korun, protože zapamatování jednoho anglického slovíčka do trvanlivé paměti vyjde i ve velmi známých jazykových školách na desítky korun. A víte jak definoval šílenství nositel Nobelovy ceny Albert Einstein?

„Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“

Asi vás překvapí, že dokonale sedí na nesmyslné jednání naprosté většiny jazykářů. Osvoboďte se konečně od vsugerovaných a nesmyslných postupů skládání mnohatisícových puzzle bez toho, že byste v mozku měli záchytnou síť.

Aktivujte svůj mozek s návodem ve videu a už jen to bude znamenat dvojnásobné zrychlení učení. Chcete více? Co se učit a pamatovat si slovíčka desetkrát rychleji? A co čtyřicetkrát rychleji? Je to možné, za tímto cílem jdu několik desítek let.

„To všichni vědí, že je něco nemožné, a pak se objeví nějaký blázen, který neví, že je to nemožné, a udělá vynález.”
Albert Einstein

Příkladů jsou plné dějiny a nejvíce je to díky TV vidět ve sportu (Fosbury flop umožnil skočit cca o třetinu více do výšky a navíc opačně, než se skákalo dříve). Všímejte si a najdete spousty překonaných „to není možné”. Inspirujte se všímáním si toho, jak myšlení za hranice běžného přineslo drobnosti i přelomové technologie.

Moje touha dokázat to, co bylo v oblasti učení považováno za nemožné, přinesla vznik desítek originálních postupů.

Skoro každý rok objevím něco nového – což je snadné, když

1. se něčím zabýváte tisíce hodin po mnoho let,
2. jdete vytrvale za překonáváním dosavadního – tak máte k dispozici jak návody, jako ve výše uvedeném videu, tak i hotové pomůcky.

Aktuálně jsou pro zájemce o 10 až 40 x rychlejší učení angličtiny zcela ojedinělé karty pro učení angličtiny – LentiCool karty – SUPER MNEMO SENTENCES. Karty promění vaše učení angličtiny v hru a radost.

Hodně úspěchu Vám přeje

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *