chytré karty pro učení angličtiny

LentiCOOL karty měnící učení angličtiny v radost a mluví.

Paměťové karty, které mění učení angličtiny v radost a mluví!

Speciální paměťové anglické karty vám přinesou zapamatování anglických slovíček a správných vazeb jako např. "interested in".
Zapamatujte si anglická slovíčka 7x rychleji pomocí unikátních paměťových metod a s pomocí pohyblivých ilustrací a textů využívající alliteraci, která napomáhá snadnému zapamatování.
Chytré lentiCool karty jsou výjimečné tím, že vás naučí i správnou výslovnost od rodilých mluvčích a můžete si je přibalit kamkoli s sebou, do kabelky či jen strčit do kapsy.

Naučte se stovky anglických slovíček a slovních spojení zábavnou formou. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co získáte

 • 40 speciálních paměťových karet s cca 270 anglickými slovíčky
 • originální grafické zpracování, které se mění
 • metodu pro rychlé ovládnutí anglických slovíček a spojení
 • MP3 nahrávku pro poslech výslovnosti
 • kapesní balení, které se vejde do každé tašky, kabelky i kalhot
 • hravé učení angličtiny pomocí chytrého mobilního telefonu

Přidaná hodnota:

 • Angličtinu si konečně zapamatujete.
 • Bleskově ovládnete anglická slovesa a stovky slovíček.
 • Odhalíte sílu tajemné aliterace (vysvětlení níže).
 • Použijete mozek promyšleněji než mistři světa v paměti.
 • Využijete přes 25 let zkušeností specialisty na paměť a učení.
 • Užasnete nad rychlým rozpomínáním anglických slovíček s lentikulárními obrazy.

“Dobrý den, Libore, chci vám moc poděkovat za Super mnemo sentences, jsou fakt SUPER!!! 🙂 Karty už znají snad všichni moji soukromí studenti a moc se všem líbí. Je úžasný, že to fakt funguje. Opravdu geniálně jste propojil vizuální paměť s aliterací – funguje to skvěle!!! Opravdu moc díky, rozhodně jste zpestřil moje lekce angličtiny jak pro mě, tak pro moje studenty. Mějte se skvěle a přeju spoustu spokojených studentů i lektorů! Z Olomouce srdečně zdraví

Karin, lektorka angličtiny

Co je aliterace...
Aliterace je náslovný rým. Vyslovte Coca Cola. Písmenko C je použito 2×. Aliterace napomáhá snadnému zapamatování. Další příklady jsou třeba BB – Brigitte Bardot, CC – Claudia Cardinale, MM - Marilyn Monroe, RR – Robert Redford. Stejná písmenka obsažená ve většině slov každé paměťové věty působí jako orientační body pro rozpomenutí. Pak můžete vyslovit celou českou větu a zafixovat si ji do paměti i s obrázkem.

Karty vám přinesou zapamatování anglických slovíček a správných vazeb např. "interested in". Teprve po zapamatování můžete kombinovat. Jednoduše nahradíte jména, např. ve větě "Indiana Jones is interested in India." Zaměňte jméno a místo a může vzniknout "Honza is interested in France." Nejde o to nabízet vám nejpoužívanější fráze použitelné např. na letišti či obchodě. Nejde o to učit se levomozkově, memorovat a zapomínat. Dovolte si při učení angličtiny hrát. Dělám vše jinak. Karty pro učení angličtiny jsou naladěné na hravosttvořivost, která zabezpečuje trvalé pamatování. Promyšlený způsob nelze pochopit rozumem, ale musíte ho zažít a prožít.

Karty neučí memorováním a nejsou hned pochopitelné jen levou půlkou hlavy. Avšak mozek jako celek brzy ocení, jak znalosti připluly a zůstávají.

Chytré anglické karty jsou chytrým dárkem pro vaše děti, učitele i vaše blízké. Určitě ocení důvtip, nejvyspělejší metodu edukace, zábavu a znalosti, které jim anglické karty přinesou.

40 karet se speciální fólií

cca 270 anglických slovíček

aplikace pro mobilní telefon

nahrávka  ke stažení

777 Kč

uživatelé lentiCOOL karet napsali

Dobrý den (teda spíš večer), dnes jsem si vyzvedla balíček SMS karet a musím přiznat, že mi "spadla brada". Karty jsou luxusní a to jsem ještě neměla čas je pořádně prostudovat. Chtěla bych za ně moc poděkovat. Je to něco úplně jiného a učení tímhle způsobem mě vážně baví. Takže : smekám před nápadem a skvělým zpracováním a děkuju za bezva pomůcku při učení AF :-).

Lenka Kindlová

Karty Jsou úžasné, od prvního dne co jsem je získala, doprovázejí mě na cestách v kabelce nebo batohu kamkoli, vždy jsou se mnou. Jsou úžasné, mám z nich velkou radost a i užitek. Děkuji za krasnou pomůcku k výuce anglického jazyku.

Jana Potylková