chytré karty pro učení angličtiny

LENTICOOL KARTY - SUPER MNEMO SENTENCES

Paměťové karty, které mění učení angličtiny v radost a mluví!

objednejte si Světově unikátní karty na ovládnutí angličtiny  za AKční cenu 599 Kč / 23 EUR.

Zapamatujte si anglická slovíčka 7x rychleji pomocí unikátních paměťových metod a s pomocí pohyblivých ilustrací.
LentiCool karty jsou výjimečné tím, že vás naučí i správnou výslovnost od rodilých mluvčích. Stačí vám k tomu chytrý telefon, který namíříte na kartu, a ona promluví. Navíc je můžete přibalit kamkoli s sebou, do kabelky či jen strčit do kapsy. Naučte se stovky anglických slovíček a slovních spojení zábavnou formou.

Co získáte

 • 1
  40 speciálních paměťových karet s cca 270 anglickými slovíčky
 • 2
  originální grafické zpracování, které se mění
 • 3
  metodu pro rychlé ovládnutí anglických slovíček a spojení
 • 4
  MP3 nahrávku pro poslech výslovnosti
 • 5
  kapesní balení, které se vejde do každé tašky, kabelky i kalhot
 • 6
  hravé učení angličtiny pomocí chytrého mobilního telefonu

Naše karty skutečně mluví

uživatelé lentiCOOL karet napsali

“Dobrý den, Libore, chci vám moc poděkovat za Super mnemo sentences, jsou fakt SUPER!!! :) Karty už znají snad všichni moji soukromí studenti a moc se všem líbí. Je úžasný, že to fakt funguje. Opravdu geniálně jste propojil vizuální paměť s aliterací – funguje to skvěle!!! Opravdu moc díky, rozhodně jste zpestřil moje lekce angličtiny jak pro mě, tak pro moje studenty. Mějte se skvěle a přeju spoustu spokojených studentů i lektorů! Z Olomouce srdečně zdraví
Karin
Dobrý den, svým mailem jsme mě inspirovali a odhodlala jsem se napsat Vám zpětnou vazbu k SMS kartám. Jsou úžasné, od prvního dne co jsem je získala, doprovázejí mě na cestách v kabelce nebo batohu kamkoli, vždy jsou se mnou. Jsou úžasné, mám z nich velkou radost a i užitek. Přesto mám jedenu poznámku, je směrovaná k obalu. Vzhledem k tomu, že karty používám dost často, neustálé se s nimi hraji, tak obal se mi hned roztrhal...ano je to mim zachlazením, častým používáním, vím to...Toto zděleni není kritikou, jen muže byt inspirující myšlenkou....ano to je nejspíš o mě, profesní deformace, mám rada funkční a dotažené věci, design...jsem s tím problémem už se poradila,..... ale co ostatní milovnici vašich kartiček, kterým se stane podobná věc...? Děkuji za krasnou pomůcku k výuce anglického jazyku.
Jelena Potylková
Dobrý den (teda spíš večer), dnes jsem si vyzvedla balíček SMS karet a musím přiznat, že mi "spadla brada". Karty jsou luxusní a to jsem ještě neměla čas je pořádně prostudovat. Chtěla bych za ně moc poděkovat. Je to něco úplně jiného a učení tímhle způsobem mě vážně baví. Takže : smekám před nápadem a skvělým zpracováním a děkuju za bezva pomůcku při učení AF :-).
Lenka Kindlová