Jak hravě dosáhnout trvalého zapamatování slovíček

Věděli jste, že pro zapamatování slovíček jsou emoce a fantazie důležitější než opakování? Co vědí reklamní odborníci, ale nikoli vzdělávací systém? Zapamatování pomůže nikoli logika, ale cokoli, co zapojí limbický systém mozku. Tedy vtip, odlišnost od běžného, emoce, rým, rytmus, zvětšení, zvýraznění. Dovolíte-li si hravě se ponořit do následujícího krátkého videa, tak zjistíte, jak může být účinné. Kolikrát je potřeba si věty přečíst, abyste je z cca 70 % dokázali reprodukovat?

Když bych k tomu přidal speciální aktivační cvičení obsažená v AFO (Anglicky fantasticky online), tak byste byli překvapeni. A buďte v klidu, pochopitelně tam máme nahrávku s výslovností, další mnou vyvinutý speciální systém revealing atd.  Angličtinu se lze s AFO naučit za 20 hodin mnohonásobně rychleji a lépe, než jakoukoli jinou metodou trvající stejnou dobu. A zde uvedená ukázka je jen střípek z komplexního systému AFO.

Další finty se dozvíte ve zdarma dostupných videích Anglicky fantasticky.

POZOR!

Co je pravděpodobnější?

Že se naučíte anglicky za 60 hodin lépe než za 20 hodin? Nebo za 20 hodin lépe než za 80 hodin?

Jaká je vaše odpověď?

Kdo znáte Paretův zákon, tak víte, že 20 hodin. Zabývání se nejpodstatnějším vydá za 80, ale třeba i 100 hodin probírání méně důležitých prvků. 20 hodin profesionality je více než 80 hodin amatérismu.

Proto lze za cca 20 hodin ovládnout angličtinu lépe, než jakýmkoliv jiným způsobem trvajícím stejnou dobu. Do hodiny se vejde například 30 videí typu, který vidíte výše. Samozřejmě jsou potřeba pauzy, ne se dívat celou hodinu.

Je lepší se angličtině věnovat 15 minut každý den a opakovat různými speciálními způsoby, které jsou uvedené v základním videu. Na to lze časem nabalovat další a další detaily. Když se k tomu přidají hypnotické nahrávky ve vhodný čas a řada dalších postupů odvozených od toho, jak mozek FUNGUJE, tak lze dosáhnout ohromných výsledků.

Pro zrání paměťových procesů je také velice důležitý spánek. Po studiu je tedy užitečné relaxovat či jít spát. Tak podpoříte retenci v paměti.

Optimálním harmonogramem za krátký čas dosáhnete více, než amatérskými metodami ze škol, kde si vůbec nevšimli, že existuje nějaká psychologie paměti.

Abych uvedl asi jen 1 % ze stovek chyb, které dělají VE ŠKOLÁCH. Tak si vzpomeňte, zda jste zažili NESMYSLY typu, že po hodině angličtiny je v rozvrhu němčina, což spolehlivě vede k pomíchání informací.

Nebo učení slovíček v abecedním pořadí, což mozku znemožní si je vybavovat v reálném světě.

Kde najdete takto uspořádané myšlenky?

Nebo snad v TESCU prodávají akumulátory vedle angreštu, baterky vedle banánů, cukr vedle cigaret?

Pokud se chcete učit angličtinu stejně hravě a mnohonásobně rychleji jako ve videu výše, můžete, a to díky speciálním LentiCOOL kartám, které jsem vytvořil podle pravidel fungování mozku.

Už tušíte, že chyba NENÍ ve vašem mozku?

Existuje škola hrou. Učení není mučení.

Všichni si můžete pamatovat mnohem lépe.

Sledujte zdarma dostupná videa Anglicky fantasticky.

Hodně úspěchu vám přeje

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *