online kurz 

ANGLICKY FANTASTICKY 

0
ÚSPĚŠNÝCH ABSOLVENTŮ ANGLICKY FANTASTICKY
 • INOVATIVNÍ světově jedinečný SYSTÉM VZDĚLÁVÁNÍ s moderními technologiemi pro učení angličtiny.
 • Extra jednoduché a hravé způsoby učení, které vám implantují angličtinu do podvědomí.
 • Anglicky může mluvit každý. Online kurz je pro všechny od 14 do 100 let
 • Tipy a triky pro učení angličtiny vám ušetříte stovky hodin času a tisíce korun tím, že se vyhnete zastaralým metodám při učení angličtiny.
 • Informace o mozku a učení. Nejúčinnější strategie, které 99,999 % učitelů nezná a vy je využijete nejen při učení angličtiny.
 • Zvednete si sebevědomí.
 • Během pár hodin začnete rozumět angličtině na úrovni, která by jinak vznikala měsíce či roky.
 • Vychutnáte si fakt, že ovládat anglickou gramatiku lze bez drilování.
 • 25 let zkušeností s efektivní učením a přes 15 let zkušeností s hypnózou.

O AUTOROVI
ANGLICKY FANTASTICKY

Jmenuji se Libor a jako malého kluka mě fascinoval svět kouzelníků, mnemotechniků a mistrů v zapamatování. Pro mozek a jeho možnosti jsem se po vlastní soutěžní dráze nadchnul tak, že jsem mu zasvětil svůj profesní život. Už 25 let ukazuji lidem, jak se učit hravě, efektivně a s dlouhodobým zapamatováním. Píšu o tom knihy, vedu kurzy naživo i online.
Ukazuji lidem, že trénovat mozek jde v každém věku a že učit se cizí jazyk může být zábava.

Můj příběh aneb jak učím lidi používat mozek na maximum

Můj život utváří touha po vědění. Rád přicházím věcem na kloub a od dětství mě fascinoval mozek a jeho možnosti. Vášeň pro mozek mě dovedla k absolvování tréninků u nejlepších kapacit v mnoha zemích světa. Po stovkách hodin výcviků a 25 letech praxe se věnuji hypnoterapii, psychoterapii, zrychlenému učení a učím ostatní používat mozek na maximum.

Učil jsem se a stále se učím od světových špiček. Neuro-lingvistické programování (NLP) jsem studoval u Dr. Richarda Bandlera. Výcviky hypnózy jsem absolvoval u Paula McKenny a u Igora Alexandera Ledochowského, který se důsledně řídí svým heslem: Hypnóza pro dobro. V psychoterapii a hypnoterapii mi je vzorem slavný Milton H. Erickson. Inspirací pro vyvíjení mých vlastních metod zrychleného učení mi byl výjimečně pokrokový profesor Georgi Lozanov. 

Díky těmto osobnostem jsem dnes tím, kým jsem, a pomáhám ostatním lidem používat mozek na maximum.

Bořím zastaralé mýty o mozku a učení. 

Svůj čas rozděluji mezi mou hypnoterapeutickou a psychoterapeutickou praxi, lektorskou činnost, vytváření knih, e-programů a kurzů, rodinu a další posouvání se. Efektivní metody a strategie  učení patří k mému každodennímu životu.

Navazuji na Komenského Školu hrou v praxi.

Naplňuje mě inspirovat další lidi k tomu, aby také žili spokojený život, ve kterém zvládají studium i práci díky tomu, že se naučili pracovat se svým mozkem. Každý týden se v mojí poradně setkávám s lidmi s nejrůznějšími problémy. Podle jejich potřeb vytvářím online programy a online kurzy dostupné i pro ty, kteří bydlí na druhém konci republiky nebo v zahraničí, a nemůžeme se potkat naživo. Ukazuji lidem, že trénovat mozek a jeho schopnosti jde v každém věku. Bořím zastaralé poučky o paměti, mozku a učení. 

Mou vizí je svět, ve kterém lidé umí pracovat se superpočítačem, který se nachází mezi jejich ušima. Ve školách, v práci i v osobním životě. Svět, ve kterém se ve školách učí podle pravidel mozku. Svět, ve kterém učitelé ví, jak hlava pracuje a umí to naučit také své studenty. Firmy, ve kterých se pracuje výkonně a radostně zároveň. Pojďme spolu takový svět vytvářet. Vím, jak na to. 

Proč mě šíření osvěty o mozku tak pálí? 

Protože jsem se s učením trápil na vlastní kůži. Na střední škole se mi najednou z ničeho nic zhoršily známky. Znásobil jsem čas na studium, ale moje výsledky to nezlepšilo. Začal jsem hledat účinné studijní metody. Hltal jsem všechny tipy a postupy pro lepší zapamatování si a koncentraci. Chtěl jsem přijít na nemožné a tehdy mi v tom pomáhaly knihkupectví a antikvariáty. Knihy mi leccos nastínily, prakticky v každé další jsem našel něco nového, ale ucelený návod na to, jak se učit efektivně, jsem nenašel. Byly to střípky a já je toužil poskládat do celku.

Po střední škole jsem se dostal na vysněnou medicínu, abych studoval stomatologii. Učil jsem se podle tehdejších pouček a prakticky pořád. Kreslil jsem si detailní anatomické výkresy a studoval každou volnou chvíli i o víkendu. Rodiče si ťukali na čelo, moje zdraví taky. Netušil jsem tehdy, že se chovám jako mnozí perfekcionističtí manažeři a studijním nasazením se blížím na hranici svých sil a zdraví. Stávalo se mi, že jsem měl velmi živé sny o tom, že se učím. Spal jsem, ale měl jsem pocit, že bdím a učím se. 

Pokračoval jsem však zapáleně dál. Chtěl jsem to dát. I přes studium dlouho do noci, i přes dresné profesory, kteří neměli slitování a vyhazovali studenty bez špetky empatie, když cítili, že mají strach. Nevěděli a dodnes neví, jak velký vliv má atmosféra při zkoušení. Nechápal jsem je, ale chtěl jsem to zvládnout. I přes zhoršující se zdraví a stále vyšší stres. Dlouhodobé vypětí a stres bez dostatku odreagování nemohly zůstat bez následků. 

Jaký smysl má studovat v nepříjemné atmosféře? Jaký smysl má stát se dalším drsným lékařem, akademikem nebo jiným odborníkem bez špetky soucitu? Jaký smysl má drtit studenty, žáky i budoucí lékaře? Nejde tu náhodou o něco jiného? 

Moje zdraví mi dalo jasnou STOPku. 

Šel jsem na operace očí a přerušil studium. Tolik úsilí, tolik opakování a přesto mi nepomohly tehdejší postupy, jak se učit. Místo toho jsem se ještě více zapálil do mého koníčka z dětství - do kouzel. Dovedlo mě k tomu i vítězství v celorepublikové soutěži a jako mistr republiky v moderní magii jsem začal hledat příležitosti a profesionálně vystupovat. 

Paradoxně až seznámení s mnemotechnickými postupy, které kouzelníci využívali už stovky let, mi začalo přinášet základy pochopení toho, co v dřívějších návodech o učení chybělo. Inspiroval jsem se svým profesorem psychologie, který nám na medicíně zdůrazňoval důležitost hypnózy. Začal jsem se vzdělávat v hypnoterapii, paměti, mozku, rychločtení a zrychlených metodách u nás i v zahraničí

Rozhodl jsem se to změnit místo v lavici v PRAXI.

Tyto znalosti mi už 25 let pomáhají ukazovat jinou cestu ke vzdělání než hlásá zastaralý školský systém. Dnes už vím, jak pomoci studentům i učitelům. Jak mít příjemnější život ve školách i firmách. 

Jak jsem se dostal k angličtině?

Naprosto přirozeně a logicky - většina nejzajímavějších knih, přednášek, tréninků a výcviků byla a stále je v angličtině. Sám jsem si vyzkoušel lekce v jazykových školách, kde se dostanete ke slovu 1x za 45 minut, abyste učiteli řekli odpověď na cvičení 6b na straně 15. Nevím, jak vy, ale já jsem se touto výukou nerozmluvil.  

A tak jsem hledal dál. Říkal jsem si, že takhle pomalu přece není možné ovládnout žádný cizí jazyk. Prošel jsem desítky kurzů u nás i v cizině a na vlastní kůži vyzkoušel stovky tipů pro studium jazyků. Odhalil jsem, kde je zakopaný dog. Je zakopaný v tom, že se ve školách učí především (levomozková) gramatika. Náš mozek ale nemyslí v gramatických tabulkách, ale v zážitcích, obrazech a barvách. Náš mozek miluje hru, pestrost a zapojení OBOU HEMISFÉR.

Dodnes většina učitelů nedělá to, o čem psal Komenský před více než 350 lety. 

S přibývajícími znalostmi o mozku jsem se postupně naučil anglicky. Na vlastní kůži jsem ověřil tipy a triky, které dnes předávám ostatním. Podle pravidel fungování mozku, s 25 letou praxí a s vlastním týmem jsem vyvinul kurz Angličtina s hypnózou. S pokrokem technologií jsem po několika letech do kurzu mohl přidat také virtuální realitu, takže dnes učím lidi podobně, jako se učil Neo ve filmu Matrix. Lidé se díky tomu za týden naučí anglicky více slovíček než za rok v klasickém kurzu. 

Svůj první e-book Superpaměť jsem napsal už před více jak 19 lety, pak následovaly další a další. Nelogičnost anglických učebnic a jejich nesrozumitelnost mě přivedly k napsání knihy, která respektuje fungování mozku a paměti - tak vznikla kniha Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky. V knižním bestselleru Ovládněte svůj mozek píšu o tom, jak se cokoli naučit mnohonásobně rychleji. Před 2 lety jsem vytvořil  unikátní LentiCool karty Super Mnemo Sentences, které jsou jediné svého druhu na světě, tak jako kurz Anglicky Fantasticky Online. V něm vás během 8 týdnů provedu vším, co doposud o efektivním studiu angličtiny vím, znám a denně používám. 

V roce 2013 jsem poprvé otevřel kurz Anglicky fantasticky. Do dnešního dne jím prošlo 3657 lidí. Knihu Anglická gramatika i bezbolestně má 10 407 lidí. A mými kurzy a tréninky naživo prošlo již více jak 20 000 lidí.  

I vy se můžete přidat k ostatním lidem, kteří ovládli angličtinu. Máte mnoho možností:

 • V online kurzu Anglicky fantasticky se jen za 8 týdnů můžete naučit hrou angličtinu pod mým vedením.  
 • V kurzu Angličtina s hypnózou a virtuální realitou se můžete naučit za týden více než za roky v běžných jazykových kurzech. 
 • V knize Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky se můžete zábavným způsobem naučit anglickou gramatiku.
 • Díky kartám SUPER MNEMO SENTENCES se několikanásobně rychleji a hrou naučíte širokou zásobu slovíček i se správnou výslovností rodilých mluvčí. 
 • A na mém blogu se můžete nechat pravidelně inspirovat z oblasti mozku, paměti, efektivního učení, hypnoterapie a dalších témat, kterým se aktivně věnuji. 

UKÁZKY Z ONLINE kurzu ANGLICKY FANTASTICKY

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
0
SI STÁHLO E-KNIHU JAK NAUČÍTE HOKEJISTY A BLONDÝNKY ANGLIČTINU
0
SI KOUPILO KNIHU ANGLICKÁ GRAMATIKA BEZBOLESTNĚ

myšlenková mapa s tipy

Najděte inspiraci v myšlenkové mapě s 50 tipy jak se učit angličtinu hrou. 

Stáhněte si zdarma e-knihu:

JAK NAUČÍTE HOKEJISTY A BLONDÝNKY ANGLIČTINU

Získejte velké množstvím tipů pro učení angličtiny. Naučte se učit hrou.

Proč vstoupili do Anglicky fantasticky

Anglicky Fantasticky je nejďábelštější kurz co znám. Kurz angličtiny pro samouky, s kterým jsem praštila už na začátku nebo i jiné kurzy mají za úkol probrat učivo a hned vychrlit naučené bez zájmu, co v hlavě opravdu zůstane. Tady má člověk za relativně málo výkonu maximální zhodnocení všeho, co se zde nabízí. AFO 1 je opravdu výjimečný. Jistě si koupím další díl AFO 2, jelikož výsledky jsou dlouhodobé a hmatatelné (dcera tento kurz dělala o pár let dříve).
Taťána M.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Ještě nedávno jsem si myslela, že to nedokážu slyšet, a už vůbec vyslovit. A dnes? Vyhledávám cokoliv v angličtině, slyším, vyslovuji, překládám a dóóst už rozumím. Every day more and more. Ale hlavně: I live my dream and I am very happy!!!
Dana J.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Dobrý večer, Libore, vracela jsem se i ke starším lekcím, které mi jsou už důvěrně známé. Najednou jsem si uvědomila, že uplynulo osm týdnů a AF končí. Už nebudu se zvědavostí čekat o čem bude lekce příští týden. Bude mi setkávání s AF scházet. Nikdy předtím mě nenapadlo, že se budu těšit na "úkoly z angličtiny" a budu rozladěná, když mi na AF někdy nevyšel čas. AF bude nadále otvírat, když budu mít chuť se k lekcím vracet. Děkuji, přeji hodně úspěchů a vděčných studentů.
Petra W.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
I já Vám děkuju za krásných 8 týdnu a za možnost se učit jazyk hravým způsobem. Do budoucna bych si chtěl udělat vysokou školu zaměřené na právě na anglický jazyk ve sféře podnikání. Váš kuz mě nakopnul a věřím, že se tam za rok dostanu Takže Liborovi a celému týmu velké díky.
Michal T.

FAQ - důležité otázky k online kurzu anglicky fantasticky

Je pro mě Anglicky Fantasticky i bez předchozích znalostí angličtiny?

Ano. Neznalost může být výhodou, protože pak nemáte nabiflované bludy.

🇸🇰 Zdravim chcel by som vediet ci je to vhodne aj pre Slovákov, keďže použivate prirovnania k českym slovičkam?

AFO je velice komplexní a speciální paměťové pomůcky napojené na česká slovíčka jsou jen naprostou mini částí systému AFO. Máme nejen mnoho absolventů ze Slovenska, ale jakkoli jsme jim nabídli možnost přeložit texty do slovenštiny, tak se vyjádřili, že AFO je natolik srozumitelné, že to není třeba. Přesto tato možnost je a pokud byste něčemu nerozuměl, tak rádi pomůžeme. AFO proto obsahuje překlady pod záložkou SK.

Jsem dyslektik, bude pro mne AFO užitečné?

Ano. Dysfunkce se projevují jen při nevhodném vedení, jak jsem naznačil výše v textu na stránce https://anglickyfantasticky.cz/predstaveni . AFO obsahuje speciální videa a nahrávky, která pomáhají v mozku třídit informace optimálním způsobem.

Není cena AFO vysoká?

Investice do AFO je mnohonásobně levnější jak z hlediska financí, tak času oproti jakékoli jiné metodě. Drahé je vše, co Vás stojí násobky času - mnohdy přes 5 let, oproti 2 - 4 měsícům vedených v AFO metodami, které jsem vyvíjel zejména od roku 2000. Na úroveň, na kterou Vám pomůžeme, byste potřebovali stovky hodin klasického učení. Nejde o to, že za cenu AFO 1 a 2 byste si mohli pořídit méně než 30 hodin s rodilým mluvčím, ale o to, že nikdo z nich není expert na paměť, procesy zrychleného učení a hypnotickou motivaci. To je to, co Vám mohu nabídnout se svým týmem. AFO navíc můžete používat doma s nejbližšími. Hodnota AFO je při plném používání vyšší než si dokážete představit.

👪 Můžeme se učit s manželem, dětmi?

Ano. AFO můžete používat v úzkém rodinném kruhu. AFO je Vaše a to navždy.

💻 🖥️ Lze se připojit z více počítačů?

Ano, ale jen v rozdílnou dobu. Nelze se tedy připojit ve stejnou dobu z více počítačů a jedním přihlašovacím heslem.

⏰ Mohu se připojit kdykoli?

Ano. AFO je dostupné kdykoli, v jakoukoli denní dobu. AFO si proto můžete spustit, když se Vám to hodí.

🗓️ Mohu se připojit i později?

Ano, AFO Vám zůstává trvale, nicméně pro maximální účinek doporučujeme zahájit trénink vždy v pondělí.

📶 Pro jakou úroveň je Anglicky Fantasticky On-line?

AFO 1 je jak pro naprosté začátečníky, tak obsahuje i části, které umožňují ovládnout až úroveň B2 dle SERR (Společný Evropský referenční rámec pro jazyky). AFO 2 navazuje na AFO I. a je pro pokročilé na úrovni B2 ovládající kolem 3000 slov díky AFO1. Některé části pomohou v ovládnutít oblasti zařazené až do C2.

Pro jaký věk je určena?

Je určena od 14 let do 70+. Pochopitelně se může učit i starší člověk, pokud chce.

Je mi přes padesát, bude to na mě fungovat?

Ano, má-li mozek správnou podporu, tak je věk irelevantní. Není pravda, že s věkem se paměť zhoršuje. Problémy s pamětí jsou způsobeny příliš velkým množstvím informací, kterými nás vnější svět zatěžuje. A protože jsem paměťový specialista, tak je vše připraveno pro snadné zapamatování. Navíc máme super zkušenosti z řadou absolventů i ve věku přes 70. let.