+420 775 55 20 99

kancelar@liborcinka.cz

ANGLIČTINA S VIRTUÁLNÍ REALITOU A HYPNÓZOU

Zážitkové učení, které překoná vše, co jste kdy mohli zažít.
Pro začátečníky, falešné začátečníky a chronické nemluviče.

Rychleji a pohodověji se budete celoživotně do cíle dostávat jen tehdy, když změníte prostředek. Pokud mohu doporučit to nejlepší, co jsem v životě vytvořil, tak je to tento týdenní zážitkový kurz angličtiny. Díky virtuální realitě umocníme příběh, díky hypnotické pozornosti se stanete součástí prožitku dokonce lépe, než kdybyste byli na kurzu v anglickém Brightonu.

1. - 7. 5. 2024

9 - 17:30 hod.
60 hod. výuky

Praha

JAK ZA 7 DNÍ ZAČÍT MYSLET ANGLICKY?

JAK SE ZBAVIT OBAV Z MLUVENÍ?

JAK SI ZAPAMATOVAT SLOVÍČKA A FRÁZE AŽ 5x (I VÍCE) SNADNĚJI?

Zbavte se předsudků, že angličtina je těžká.

Zažijte nejméně 10x efektivnější hodiny angličtiny.

Naučte se vyprávět příběh jen s 21 anglickými slovíčky.

Naučte se anglická slovíčka a fráze s hravými postupy bez memorování.

Naučte se využívat pozitivní trans k efektivnímu učení.


ZNÁTE TO...

Znáte ty situace, kdy:

 • chcete něco říci, ale v nitru se bojíte, abyste se neztrapnili?
 • máte obavy z výslovnosti, strach z toho, že budete mít okno?
 • slyšíte angličtinu a i přes roky studia jí nerozumíte? 
 • pro porozumění potřebujete, aby na vás lidé mluvili velmi pomalu?
 • potřebujete mít k ruce stále slovník, tahák a nápovědu?

STOP...

Za pár dní tomu bude konec. Dovolte si vstoupit do představy, že jste v cizině a nejenom že rozumíte, ale i odpovídáte. Myslíte si, že byste na to potřebovali být rok v Londýně nebo New Yorku?

Ve skutečnosti nemusíte do ciziny, ale stačí si nasadit brýle pro virtuální realitu a kliknutím se přenést do anglicky mluvícího prostředí.

To, co byla donedávna doména sci-fi, je skutečností.

PŘES 20 LET JSEM VYVÍJEL UNIKÁTNÍ SYSTÉM UČENÍ ANGLIČTINY

Jmenuji se  Libor Činka,  jsem autor bestselleru Ovládněte svůj mozek, hypnoterapeut, vizionář, vynálezce pomůcek pro zrychlené učení, který se kdysi podobně jako vy trápil nad učebnicemi a v lavicích mnoha kurzů. 

Můj sen, vytvořit unikátní systém učení angličtiny se stal realitou právě díky zklamáním z mnoha jazykových kurzů, které jsem po revoluci absolvoval. Hledal jsem co nejefektivnější metody. Měsíce jsem chodil do renomovaných docházkových kurzů v Praze i Brně, ale bylo to jen o frustraci a vyhazování peněz. Hledal jsem dál a dál.

V té době jsem ještě netušil, že můj zájem o paměť a lidský mozek se stane mým povoláním. Touha po poznání tajemství podvědomí mne dovedla ke studiu hypnózy, která je vlastně takovou předchůdkyní virtuální reality.

SEN? NIKOLI, REALITA!

Anglický SEN jsem do skutečnosti převáděl 20 let.

Angličtina s hypnózou a virtuální realitou vznikla díky kombinaci nejpokročilejší psychologie a je daleko před metodami, které jen o trochu překonávají klasické kurzy a školní výuku.

Moje touha překonat metodu desugestopedie profesora Lozanova a umožnit lidem ovládnout tisíce anglických slov mnohem rychleji se naplnila.

V týdenním kurzu angličtiny s virtuální realitou si budete užívat jako na dovolené. A budete to prožívat!!

Celý týden kurzu je interaktivním příběhem odehrávajícím se zejména v Hollywoodu. Virtuální realita, augmentová realita a hry vytvořené pro kurz dodávají celému ději další dimenzi.

K tomu všemu se můžete ještě týden či měsíc po kurzu cítit jako znovuzrození. To je bonusový účinek regenerační hypnózy, která reaktivuje paměťové schopnosti a způsobí, že oslabené sebevědomí bude nahrazeno radostí z angličtiny.

NAUČTE SE ANGLIČTINU RYCHLEJI, ÚČINNĚ A MNOHEM LEVNĚJI

Buď se budete angličtinu učit mnoho let, absolvujete stovky hodin běžných kurzů...

nebo

měsíce... roky se budete trápit doma nad učebnicemi a zjistíte, že si nepamatujete, co jste se učili před pár dny, natož ty měsíce předtím.

Jakoukoli variantu si vyberete, tak zjistíte, že to bylo vyhazování času, peněz a ztrát nervů. Zůstanete prakticky na začátku, aniž byste věděli, jak se učit snadno, rychle, účinně a mnohem levněji.

Řešení je zde

NEJRYCHLEJŠÍ CESTA JAK OVLÁDNOUT ANGLIČTINU

Většina lidí se limituje přesvědčením, že skvělé výsledky zaberou dlouhý čas. Jakkoli to tak zastaralými postupy může probíhat, tak to tak být nemusí. Ne, když vaše schopnosti rozvineme s pomocí metod největších mozků v oblasti paměti. Ovládnutím znásobení paměti můžete bleskově začít myslet v angličtině bez překládání si do češtiny.
 
Ne za 3 roky. Ne za 8 let. Ne za 15 let.

Jen za Jeden týden s Angličtinou, virtuální realitou a hypnózou

Představte si, jaké by to bylo...

 • zapamatovat si za 20 minut stránku zábavné angličtiny namísto hodin trápení se s gramatickými horory
 • ovládnout 10x rychleji nepravidelná slovesa, která se lidé učí dlouhé měsíce
 • zažít radost z mluvení bez roků učení
 • v pohodě cestovat po světě a domlouvat se v stovkách situací - zážitky, nakupování, luxusní dovolené za skvělé ceny
 • vychutnávát si filmy v originále

Opravdu nejen druzí, ale i vy můžete toto vše prožívat díky Angličtině s virtuální realitou a hypnózou.

MICHAela, Romana, Andrea... UŽ ANGLICKY MLUVÍ

Udivilo mne, jak jsme dokázali udržet pozornost každý den tolik hodin. Je skvělé si hrát a přitom se učit. A učit se tak intenzivně. Po 3 - 4 dnech se mi začaly zdát sny v angličtině! Super! Vím, že se teď nebudu bát kdekoliv promluvit, ale navíc mám obrovskou chuť sama se učit dál...

Michaela Pacherová

Prožila jsem fantastický týden plný rozvoje, her, což je pro mne trošku i pochopení, jak se víc rozvíjet. Děkuji za úžasný přístup a teď ještě víc chápu, jak hypnózou pomoci nejen sobě. Přeji úžasné dny plné lidí, kterým ukazujete možnosti obrovského potenciálu v nás všech a děkuji za skvělé kolegy.
Romana R.

Milý Libore, má očekávání na začátku kurzu byla jiná, jednodušší, při zemi. Myslím, že jsme dostali mnohem víc, než jsme čekali a než vůbec můžeme dohlédnout. Díky za nový začátek, mám před sebou hodně práce, ale o tom to je. Budu se těšit na nějaké další setkání.

Andrea Šenkyříková

Než jsem poznala Libora Činku, patřila jsem v angličtině do početné skupiny tzv. věčných začátečníků. Po 5 letech výuky AJ ve škole jsem získala nějakou slovní zásobu, která se ale postupně s věkem a nepoužíváním AJ vytrácela. Vyzkoušela jsem pak i nějaké kurzy, kde však probíhala výuka podobně jako ve škole – nijak mi to nepomohlo. Byla jsem sice schopná pochopit pomalu vyřčenou jednoduchou větu, ale odpovídala jsem tazateli zásadně česky – měla jsem blok, který jsem nedokázala překonat. Pak jsem si v hlavě vždycky procházela, co jsem měla říct, ale vždy když jsem se dostala do podobné situace, dopadlo to stejně… Pak jsem ale objevila kurz Angličtina s virtuální realitou a hypnózou I. pro začátečníky. Byl to pro mě neuvěřitelný zážitek – od prvních okamžiků kurzu jsem se zbavila strachu, že udělám chybu. Najednou jsem mohla mluvit a účastnit se všech aktivit spolu s ostatními a rychle jsem se zlepšovala v anglické konverzaci. Je úžasné, když jazykový kurz tvoří člověk, který rozumí lidské psychice, mozku, učení - principům zapamatovávání a následného vybavování informací z paměti. Na kurzu je zakázáno cokoliv se učit běžnými způsoby, které známe ze škol. Celá „výuka“ probíhá hravě a s využitím účinných paměťových technik. Jazykové kurzy Libora Činky doporučuji každému, kdo se chce rozmluvit anglicky a také učitelům AJ, aby načerpali inspiraci pro výuku dětí ve školách a vedli ji efektivněji a zábavněji.

Mgr. Světla Koubková, klinická logopedka a lektorka programu Play Wisely

Představujeme Angličtinu s hypnózou a virtuální realitou

V transu se napojíte na vnitřní zdroje a budete žasnout nad novými možnostmi. Přijdete a už nikdy nebudete chtít absolvovat trapné pocity marnosti v kurzech, které vedou lidé bez nejmenších znalostí fungování lidského mozku.

 • Povedu vás poznáním, které jsem odhalil nejen studiem paměťových expertů, ale i vlastní zkušeností.
 • Odhalím vám můj zcela nový systém, kterým jsem překonal nejen osvědčené paměťové metody z antiky, ale i metody používané paměťovými velmistry.
 • Nebudu vás tedy učit metody paměťových paláců, které jsou vhodné pro pamatování si v češtině, ale jsou velmi komplikované pro studium angličtiny.
 • Předložím vám menu, které vám umožní za pár dní ovládnout více, než kdy bylo možné.
 • Budete nejen mluvit anglicky, ale začnete mít sny v angličtině a myslet v ní během dne.
 • Budete si užívat vyprávění vtipů v angličtině. Ano, budete vyprávět vtipy a smát se.
 • Angličtina se stane hrou.

TELEPORTUJEME SE DO NEW YORKU

Dnes díky virtuální realitě umocníme příběh, díky hypnotické pozornosti se stanete součástí prožitku dokonce lépe, než kdybyste byli na kurzu v anglickém Brightonu.

Nepotřebujete platit 50 000 Kč za kurz a mít stres, že neporozumíte desítkám hodin gramatických výkladů.

U mě se posadíte do pohodlných křesel a teleportujete se do jiného světa. Budete sedět v křeslech a ty se stanou třeba sedadlem v autě. Budete se pohybovat po Hollywoodu pomocí originální mapy, jednoduchým gestem na tabletu zatočíte k obchodnímu domu, půjdeme společně nakupovat třeba do Beverly Center. Po telefonu si domluvíte setkání s novými přáteli a příjemně strávíte čas v Las Vegas.

Angličtina s Virtuální realitou a hypnózou drtí konkurenci

Ačkoli nejde o jediný týdenní kurz angličtiny na trhu, tak je Angličtina s Virtuální realitou a hypnózou psychologicky nejpropracovanější systém.
 
PROČ?
 
Protože můj propracovaný systém výuky angličtiny nabízí hravou výuku s virtuální realitou a hypnotickým ponořením.
 
Konkurenční nudné kurzy nemohou nabízet zážitky, kdy už jen jeden den vám znásobí paměť. Deset hypnotických transů vás přenese do zcela nové inteligence. Garantovaně více, než kdekoli jinde.
 
Jestliže chcete ovládat automatické myšlení v angličtině, potřebujete více než se učit stovky gramatických pravidel.
 
Můj systém opravdu komukoli, kdo je otevřený, přinese jazykovou inteligenci, která by jinak vznikala i dvacetinásobek času:

 • Konečně pamatování
 • Mluvení s chutí
 • Start myšlení v angličtině
 • Pohoda na dovolených
 • Nové pracovní příležitosti
 • To vše za méně, než je cena s rodilých mluvčím.

Vím, co si pravděpodobně nyní myslíte.
Jistě, to zní skvěle, ale jak poznám, že tato metoda je lepší než to, co se mohu za dva roky našprtat doma?

budete milovat Angličtinu s virtuální realitou a hypnózou

Protože Vám:

 • Ušetří stovky hodin tápání v učení.
 • Umožní dát Stop zapomínání stovek důležitých slov/es.
 • Dodá zdravé sebevědomí při komunikaci v práci i na cestách.
 • Odstraní nudné a zdlouhavé učení ze standardních "mučebnic".
 • Dá možnost získat lépe placené práce.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
0
klientů
0
let zkušeností

S KUrzeM Angličtina s virtuální realitou a hypnózou, získáte:

 • Špičkový týdenní trénink vedený specialitou na hypnotické soustředění a superpaměť
 • 10+ hypnotických transů pro násobení paměti a sebevědomí
 • Nejpropracovanější materiály a to i ve světovém měřítku
 • Intenzivní zážitky pomocí nejmodernější technologie virtuální a augmentované reality
 • Nahrávky pro porozumění rychlé řeči
 • Špičkovou instruktáž, používání kombinace NLP a postupů světových paměťových expertů

Ale to není vše...

GARANTUJI VÁM

 • 10 až 70x rychlejší zapamatovávání.
 • Hypnotickou aktivaci hlubokého soustředění, které významně pomáhá učení a trvalému zapamatování.
 • Orientaci až v 1 400 slovíčkách, schopnost používat stovky z nich aktivně.
 • Psychologicky nejvyspělejší kurz angličtiny na světě. Týden, který změní váš život.
 • Efektivní a intenzivní týdenní kurz, kde se mimořádně pobavíte (budete se bavit a budete i mluvit).
 • Motivaci a snadné učení kdykoli v budoucnu.
 • Nepublikované paměťové triky na zapamatování nepravidelných sloves, tzv. "složitých" předložek jako IN, AT, ON, hravý trénink a simulace klíčových situací.
 • Interaktivní trénink a simulace ve virtuální realitě

Co vás na kurzu čeká?

 • setkání, seznámení,
 • cestování, dovolená, navigování
 • čísla, sčítání, odčítání
 • hobby, volný čas, profese
 • barvy, hodiny
 • telefonování, domlouvání schůzek
 • výslovnost a porozumění rychlé řeči
 • pravidelná a nepravidelná slovesa
 • minulý čas prostý – přítomný čas prostý i průběhový – budoucí čas
 • otázka v minulém, přítomném a budoucím čase
 • zájmena osobní, přivlastňovací, ukazovací, tázací
 • vazba THERE IS… a THERE ARE…
 • předložky a mnoho dalšího zábavnou formou

🎁 Bonus ke kurzu: online program ABC jazyky  (v hodnotě 1.280 Kč)  je zásobárnou paměťových triků, tipů, videí, MP3 nahrávek pro snadné a efektivní ovládnutí cizích jazyků. Případne jiný bonus dle výběru.

👁 Dva interaktivní večery s virtuální realitou.

❗Speciální BONUS  v hodnotě 24.000 Kč za 1 Kč - roční online kurz s tréninkem pro mistrovské ovládnutí angličtiny a paměti.

1. - 7. 5. 2024

9 - 17:30 hod.
60 hod. výuky

max. 9 účastníků

Praha

online program - ABC jazyky
 interaktivní večer s VR

+ speciální BONUS

44.470

19.490 Kč

PROČ PRÁVĚ TEN LIBOR ČINKA...

Termíny kurzů Angličtina s virtuální realitou a hypnózou se nezadržitelně blíží a zbývají poslední volná místa. Tyto kurzy vedu přímo já, hypnoterapeut Libor Činka. Budou to mé poslední kurzy, které povedu osobně. 

 • Od roku 1992 vedu vlastní tréninky a předávám, co jsem se naučil a denně používám - strategie rychločtení, zrychlené učení, NLP (neuro-lingvistické programování), Ericksonovskou hypnoterapii a systemickou terapii. 
 • Učil jsem se od těch nejlepších jako je John Overdurf, Richard Bandler, Paul McKenna.
 • Napsal jsem knihu Ovládněte svůj mozek, v níž představuji, jak ovládnout biopočítač mezi vašima ušima a knihu Anglická gramatika i pro blondýnky.
 • Kurzy angličtiny s hypnózou pořádám od roku 2002, od roku 2017 zařazuji do výuky nové a nové prvky, jako je virtuální a augmentovaná realita.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY KE KURZU ANGLIČTINA S HYPNÓZOU A VIRTUÁLNÍ REALITOU

NAUČÍTE MĚ ANGLIČTINU RYCHLEJI NEŽ JINDE

Libore, opravdu mne naučíte anglicky rychleji než kdekoli jinde?
Občas se na mne někdo upřeně podívá a položí mi předchozí otázku. Jak odpovídám po letech zkušeností s mnoha tisíci absolventy? Pokud dodržíte hravé postupy, které garantovaně 7 až 40x znásobí pamatování, pak ano. Pokud se rozhodnete držet se školního memorování, pak nikoli. Abyste se naučili jezdit na kole, potřebovali jste začít jezdit. Jen přemýšlením jezdit nelze. Nastudováním veškeré gramatiky a snahou myslet v gramatice začít mluvit nelze!! Dokonce je to zásadní překážka, kterou spolu překonáme. Mimo jiné i s pomocí virtuální a augmentované reality.


PROČ S VIRTUÁLNÍ REALITOU

Proč virtuální a rozšířená realita?
Chce se vám koukat do učebnic a vyplňovat gramatická cvičení, anebo chcete, aby kolem vás vyrostlo město, kde budete jezdit, nakupovat, domlouvat si setkání?


PROČ S HYPNÓZOU

Proč používáte hypnózu?
Protože hypnóza zásadně zesiluje soustředění, prožitky a tak vše urychluje. Kdykoli jste byli úspěšní, tak jste byli v hypnotickém FLOW. Protože tento stav lidé neumí vyvolávat kdykoli chtějí, potřebuji je to naučit, podobně jako to učím špičkové sportovce - z nichž někteří jsou již mistry Evropy, a dokonce světa.


JE KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY

Je kurz Angličtiny s virtuální realitou a hypnózou pro úplné začátečníky?
Ano, je i pro ty, kteří neuměli ani slovo anglicky. Dále je určen pro falešné začátečníky a těm, kteří mají jen teoretické základy, ale nemluví. Spousta teoretických znalostí gramatiky totiž paradoxně brzdí mluvení. Přemýšlení o tom, co říci, v jakém pořadí, a pak to v duchu překládat z mateřštiny do angličtiny je zásadním blokem klasické výuky. Tento kurz je speciálně vytvořen tak, abyste konečně dokázali myslet rovnou v angličtině a mluvit bez vnitřního překládání. Klasické formy učení tak ve skutečnosti vedou k sníženému sebevědomí a obavám z komunikace.


ROZMLUVÍTE MĚ

Rozmluví váš kurz každého?
Ano, za předpokladu, že dotyčný i v mateřštině (čeština, slovenština) mluví. Kurz má jen omezenou možnost rozmluvit i v běžném životě ostýchavé lidi, kteří sotva vypustí ve společnosti slovo z úst. Pro ty je možné dopředu domluvit psychoterapii.

GARANTUJI VÁM

 • 10 až 70x rychlejší zapamatovávání.
 • Hypnotickou aktivaci hlubokého soustředění, které významně pomáhá učení a trvalému zapamatování.
 • Orientaci až v 1 400 slovíčkách, schopnost používat stovky z nich aktivně.
 • Psychologicky nejvyspělejší kurz angličtiny na světě. Týden, který změní váš život.
 • Efektivní a intenzivní týdenní kurz, kde se mimořádně pobavíte (budete se bavit a budete i mluvit).
 • Motivaci a snadné učení kdykoli v budoucnu.
 • Nepublikované paměťové triky na zapamatování nepravidelných sloves, tzv. "složitých" předložek jako IN, AT, ON, hravý trénink a simulace klíčových situací.
 • Interaktivní trénink a simulace ve virtuální realitě

🎁 Bonus ke kurzu: online program ABC jazyky  (v hodnotě 1.280 Kč)  je zásobárnou paměťových triků, tipů, videí, MP3 nahrávek pro snadné a efektivní ovládnutí cizích jazyků. Případne jiný bonus dle výběru.

👁 Dva interaktivní večery s virtuální realitou.

❗Speciální BONUS  v hodnotě 24.000 Kč za 1 Kč - roční online kurz s tréninkem pro mistrovské ovládnutí angličtiny a paměti.