+420 775 55 20 99

kancelar@liborcinka.cz

KONVERZAČNÍ KURZ ANGLIČTINY

‚‚A TRIP AROUND THE WORLD"

Konverzační kurz angličtiny pro pokročilejší, kteří se do angličtiny zamilovali a chtějí se posouvat ve svých znalostech a dovednostech dál. Chtějí získat jistotu ve společenské konverzaci i vyprávění. Pokroky lidi motivují angličtinu používat v praxi, je pro ně snadnější cestovat, studovat, číst anglické knihy...

Konverzační kurz angličtiny pro ty, kteří mají již poměrně dobré znalosti angličtiny a chtějí získat jistotu ve společenské konverzaci i vyprávění, upevnit si gramatické znalosti angličtiny a rozšířit slovní zásobu. Pokroky lidi motivují angličtinu používat v praxi, je pro ně snadnější cestovat, studovat, číst anglické knihy, poslouchat podcasty, sledovat videa v angličtině...

1. - 5. 12. 2023

9 - 17,30 hod. 
39 hod. výuky

Praha

připoutejte se, čeká vás zábavná jízda bez turbulencí

Za 5 dní procestujete celý svět a ještě se pořádně zdokonalíte v angličtině

Zažijte jazykový trénink na Londýn, New York, Irsko, Austrálii, Thajsko...Konečně klid, konec ztrácení hlavy při komunikaci s neochotným personálem či úředníkem

A ve vašem zaměstnání? Získáte zcela nové obzory!


JE TENTO KURZ PRO VÁS TO PRAVÉ?

Přečtěte si velmi upřímnou recenzi jedné z absolventek...

Naskytla se mi příležitost být na tomto kurzu...  Absolutně jsem se nepovažovala za pokročilého angličtináře a prožívala poměrně velké obavy před začátkem kurzu. Dokonce jsem uvažovala, že to vzdám a na kurz ani nedorazím. Měla jsem představu, že má angličtina je hrozná. Sice jsem měla klasické znalosti angličtiny ze školy, sem tam jsem sama něco studovala, ale myslela jsem si, že tento kurz nemohu dát a že budu trapná. 🙂

Už první den jsem zjistila, že to s mou angličtinou vůbec není tak špatné. Začali mi vyvstávat časy, slovíčka, věty... sama jsem byla překvapená. No a jak šly dny, tak jsem se nestačila divit jaké věty a slovíčka ze mě "padají" a ani nepřemýšlím jak to či ono říct... prostě mluvím. Byl to naprosto úžasný pocit. Vypilovala jsem časy, upevnila slovní zásobu v paměti a samozřejmě ji i doplnila a co je hlavní, přestala jsem se bát mluvit.

Tento kurz doporučuji každému, kdo má spíše teoretické znalosti angličtiny na úrovni cca A2 - B1 a má obavy z mluvení. A co byl úplně ten nejlepší pocit?... za 2 měsíce po kurzu jsem odjela na dovolenou a jeden z pracovníků hotelu mi řekl, že má angličtina je perfektní :-)... děkuji moc mé kamarádce, která mi umožnila na kurzu být. ♡ 

Pavla Lukavská


KDE JE PROBLÉM? BOJÍTE SE LÉTAT NEBO MÁTE NÍZKÉ SEBEVĚDOMÍ?

Nejste si jisti v konverzaci, protože školní systém nás učil pouze neinteraktivní metodou. I naprosto podprůměrný sportovní trenér ví, že potřebuje se svěřenci trénovat. Skvělý trenér ví, že klíčové je přestat známkovat a maximálně motivovat. Jsem si jistý, že v podvědomí už máte mnoho vědomostí naposlouchaných z anglických písniček, filmů. A kdo už jste u nás byli, tak máte v podvědomí nezpracované "negativy", které nyní vyvoláme. Teď už je potřeba jen pilovat a získat jistotu. Při učení náš mozek vnímá a pamatuje si zcela jiné podněty než učebnici ležící na umakartové lavici.

Mozek nepřemýšlí v písmenkách, odstavcích, textových editorech ani v odborných definicích o předpřítomném čase. Nikomu z nás se nezdají sny, které by vypadaly jako kapitola v knize. Náš mozek žije prožitkem, a čím je intenzivnější a zábavnější, tím více si ho pamatujeme.

co učíme, to umíme ...

I nejhloupější bezdomovec v New Yorku mluví, i když nevychodil ani střední školu. Jsme proti biflování a šprtání se neživotných gramatických definic. Jazykáři vůbec nepochopili, jak funguje lidský mozek. My ano. 20 let zkoumání, jak zkombinovat znalosti paměťových principů a psychologie tak, aby za pár dní každý ovládl maximum možného, přineslo své ovoce. 

 • Zužitkovali jsem bohaté osobní zkušenosti z vědních oborů: desugestologie, hypnoterapie, neurolingvistického programování a systemické terapie.
 • Vytvořili jsem kurz angličtiny, který svou účinností předčí jazykové kurzy s tradičními výukovými metodami.
 • Našimi kurzy prošly už tisíce lidí a vracejí se, aby postoupili do další úrovně.
 • Přinášíme stále nové vychytávky, pokročilé techniky i nově vyškolené lektory.

Jmenuji se  Petra Kořená  jsem absolventka kurzů sugestopedie ve Velké Británii a Rakousku a jedna z mála lidí na světě, která má komplexní výcvik u největšího vědce v oblasti bezbolestného učení prof. Georgi Lozanova.

Studovala jsem ve Velké Británii metodologii u Marka Fletchera, School of English Studies (Folkestone, Velká Británie).
Mám dlouholetou praxi ve vyučování angličtiny a dvouletou jazykovou praxi v USA a ve Velké Británii.
Vystudovala jsem anglistiku na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a získala nejvyšší zkoušku angličtiny Cambridge Certificate of Proficiency.

S Liborem jsem začala spolupracovat již v roce 2002 a intenzivně se naše spolupráce rozhořela v roce 2016. 

‚‚V mých kurzech se rozplyne představa o sezení v lavicích a bojování s únavou z monotónního učení. Naopak celý týden je zážitkem, při kterém různorodými způsoby, s lehkostí, živě i hravě naposloucháme, vyslovíme, v přirozených situacích použijeme a načerpáme nečekaně mnoho slovní zásoby v užitečných spojeních a frázích. Máte možnost zažít úžasný týden ve velmi příjemné atmosféře, který vás obohatí nejen o nové znalosti jazyka získané a použité v praxi, ale také o setkání s dalšími zajímavými lidmi.‘‘

Řešení je zde

NAUČTE SE ANGLIČTINU RYCHLEJI, ÚČINNĚ A MNOHEM LEVNĚJI

Většina lidí se limituje přesvědčením, že skvělé výsledky zaberou dlouhý čas. Jakkoli to tak zastaralými postupy může probíhat, tak to tak být nemusí. Ne, když vaše schopnosti rozvineme s pomocí metod největších mozků v oblasti paměti. Dostaneme vás do hlubokého soustředění, které významně pomáhá učení a trvalému zapamatování. Ušetříte čas biflování slovíček z učebnic angličtiny a zažijete interaktivní trénink a simulace klíčových situací.

Představujeme konverzační kurz Angličtiny pro pokročilé 

SO ... LET'S GO ON OUR TRIP!

 • Užijete si dovolenou i služební cestu.
 • V klidu budete komunikovat s cizinci.
 • Dokážete se vypořádat s nepříjemnými situacemi (krádež, nehoda, LÉKAŘ).
 • Učení se pro vás stane radostí.
 • Získáte kvanta užitečných informací a jistotu ve SMALL TALK (společenská
 • konverzace) i vyprávění (storytelling).
 • Podstatně se zdokonalíte v rytmu a intonaci.
 • Budete ovládat obávaná frázovaná slovesa takřka jako rodilý mluvčí.
 • Zažije pohodové telefonování a domluva schůzky bude hračka.

Poslední termín pro rok 2023

1.-5. 12. 2023

9 - 17,30 hod. (út 9-13)
39 hod. výuky

max. 10 účastníků

Praha

13.990 Kč

poslední volné místo, přihlaste se teĎ!

ZAŽIJTE ZÁBAVNOU PĚTIDENNÍ OKRUŽNÍ CESTU

Představte si, že se stavíte na návštěvě také v Mexiku, Indii a Thajsku. Cítíte tu vůni dálek a cizokrajného koření? Petra Kořená vás v angličtině dostane na špici a vy získáte nadhled a pevné boty pro své toulky v anglicky mluvícím světě. Do batůžku přibalíme znalosti, sebevědomí a také zdokonalení. Startujeme…

Výsledky přicestují špičkově vybaveným boeingem. Získáte potřebné sebevědomí a pocítíte velkou změnu a úlevu. Zdokonalíte se a budete jednat skoro jako rodilý mluvčí. Zákeřnosti se vám vyhnou.  

petr, Pavla ... UŽ ANGLICKY MLUVÍ

Milá Cindy, velmi děkuji za další vynikající kurz, který jste pro nás připravili. Opět byl velmi zábavný a především praktický a užitečný. Oceňuji tvé nasazení a skvělou přípravu, za celou dobu pěti dnů jsem se ani minutu nenudil a dokázala jsi nás vždy vtáhnout a udržet naši pozornost (i po 8 hodinách učení). Moc se mi líbila praktická, opakující se (v jiné formě) a na sebe navazující a fixující cvičení. It was out of this world! Díky moc

Petr (alias Bob)

Na kurzu angličtina s hypnózou jsem již počtvrté a opět bodoval! Cindy je úžasná lektorka, která dokáže zábavně vysvětlit vše kolem angličtiny. Vše se mi teď bude hodit v květnu na svatbě mé dcery v Londýně. V úžasném kolektivu daleko znalejších kolegů jsem se opravdu moc přiučil. Moc děkuji.

Petr Maňas

Absolvoval jsem všechny  vámi nabízené kurzy AJ a všechny s velkým pocitem pohody, klidu a podpory k získání sebejistoty při používání angličtiny. Jak v praxi, tak v průběhu kurzů. Úžasné na všech kurzech byl přístup lektorů, jejich znalosti a skutečně plodné a přínosné výuky, která dávala možnost ztratit obavy, stud a různé bloky. Získal jsem otevřenou cestu k porozumění v celém světě, kde se AJ používá jako dorozumívací společný jazyk. Velice děkuji. (účastník A3 leden 2020)

Účastník kurzu A I, A 2,  A3

Děkuji, jsem na typu tohoto kurzu potřetí!!! Po prvním jsem překonala zábrany mluvit, jsem mnohem šťastnější a uvolněnější při konverzaci s cizinci a v rodině mám dceru žijící v zahraničí. Bylo to SUPER!

Pavla Schönová

náš konverzační kurz drtí konkurenci

0
klientů
0
let zkušeností

Mluvte, mluvte anglicky. Klasickými metodami to trvá desetiletí. Pojďme to zkrátit pomocí intenzivního hypnotického soustředění.

Protože Vám:

 • Ušetříme stovky hodin tápání v učení
 • Umožní dát Stop zapomínání stovek důležitých slov/es.
 • Dodá zdravé sebevědomí při komunikaci v práci i na cestách.
 • Odstraní nudné a zdlouhavé učení ze standardních "mučebnic".
 • Dá možnost získat lépe placené práce.

Získejte maximum za zvýhodněnou cenu !