Tisíc slov za 3 dny

Intenzivní hraní, při kterém se jako by zázrakem naučíte  až 1000 anglických slovíček

Třídenní kurz kombinuje originální paměťové techniky pro rozvíjení anglické slovní zásoby bez školního memorování a hypnotické flow. Získejte tajné tipy pro zvýšení sebevědomí nejen v angličtině.

termín připravujeme

od 16 hod.
23 hod. výuky

Praha

Znáte tO

Kdy máte obavy, že vaše anglická slovní zásoba je malá?

Chcete něco říci, ale v nitru se bojíte, abyste se neztrapniil?

Učíte se anglicky už roky ale stále hledáte to správné anglické slovíčko?

Pro porozumění potřebujete, aby na vás lidé mluvili pomalu?

Cítíte se nejjistěji se slovníkem nebo překladačem v ruce?


STOP!

Za 3 dny tomu bude konec. Dovolte si vstoupit do představy, že jste na dovolené v cizině a plynně konverzujete v angličtině, máte ze sebe skvělý pocit, žádné hledání slovíček...

Užijte si tři dny plné her, paměťových trikůzábavy, při kterých se vám angličtina implantuje sama do hlavy. 

co učíme, to umíme...

 • Jsme zásadně proti klasickému školnímu systému - biflování, šprtání a sezení v lavici. Pedagogové nikdy nepochopili, jak funguje lidský mozek. Jeho fungování se aktivně věnujeme přes 20 let.
 • Zužitkovali jsem bohaté osobní zkušenosti z vědních oborů: desugestologie, hypnoterapie, neurolingvistického programování a systemické terapie.
 • Vytvořili jsem kurzy angličtiny, které svojí účinností předčí jazykové kurzy s tradičními výukovými metodami.
 • Našimi kurzy prošly už tisíce lidí a vracejí se, aby postoupili do další úrovně.
 • Přinášíme stále nové vychytávky, pokročilé techniky i nově vyškolené lektory.

Jmenuji se  Libor Činka,  jsem autor bestselleru Ovládněte svůj mozek, hypnoterapeut, vizionář, vynálezce pomůcek pro zrychlené učení, který se kdysi podobně jako vy trápil nad učebnicemi a v lavicích mnoha kurzů. 

Můj sen, vytvořit unikátní systém učení angličtiny se stal realitou právě díky zklamáním z mnoha jazykových kurzů, které jsem po revoluci absolvoval. Hledal jsem co nejefektivnější metody. Měsíce jsem chodil do renomovaných docházkových kurzů v Praze i Brně, ale bylo to jen o frustraci a vyhazování peněz. Hledal jsem dál a dál.

V té době jsem ještě netušil, že můj zájem o paměť a lidský mozek se stane mým povoláním. Touha po poznání tajemství podvědomí mne dovedla ke studiu hypnózy, která je vlastně takovou předchůdkyní virtuální reality.

Zažijeme společně intenzivní trénink hrou

Po revoluci jsem hledal efektivní kurzy angličtiny. Měsíce jsem chodil do renomovaných docházkových kurzů v Praze i Brně, ale bylo to jen o frustraci a vyhazování peněz. Hledal jsem dál a dál.

V té době jsem ještě netušil, že můj zájem o paměť a lidský mozek se stane mým povoláním. Že najdu metody, jak se naučit slovní zásobu mnohonásobně rychleji než pomalými a zastaralými způsoby v běžných jazykových kurzech. Chcete od anglického kurzu víc než jednou či dvakrát do hodiny odpovědět nahlas na cvičení v učebnici, tak jste tu správně. 

Cestu, kterou nabízím, jsem sám prošel. Proto vím, jak velké pokroky mohou udělat originální paměťové postupy s otevřenou hlavou.

Celý kurz si budeme hrát, zapojovat všechny smysly a učit se praxí. Ukážu vám úplně nový pohled na učení angličtiny. Budeme se učit slovíčka a slovní spojení, která využijete. Dejte sbohem slovíčkům, která se drtí, a přitom nejsou nikdy v životě třeba.

V kurzu budeme používat postupy, které využívá i US NAVY a Prince Charles Secondary School. 

Řešení je zde

UČTE SE ANGLIČTINU RYCHLEJI, ÚČINNĚji A zábavně

vydejte se s Liborem na víkendové poznávání angličtiny

CO SI Z KURZU angličtiny ODNESETE ULOŽENÉ V HLAVĚ?

 • trvalé ovládnutí zásadních slov a frází v angličtině
 • efektivní rozvíjení slovní zásoby bez školního memorování
 • aktivaci k dokonalé paměti
 • slovíčka užitečná pro cestování, nakupování, na dovolenou, za kulturou, pro filmy i osobní růst
 • tipy pro konverzaci
 • nepravidelná slovesa v malíku
 • holografická spojení v mozku
 • za hranici kurzu 1000 slov - tajné tipy pro zvýšení sebevědomí nejen v angličtině

termín připravujeme

od 16 hod.
23 hod. výuky

max. 12 účastníků

Praha

ZDARMA nový online program
pro 20x rychlejší zapamatování slovíček  v ceně 2000 Kč

5.445 Kč

Velice kreativní, názorný, dynamický a hravý kurz. Pokud by se tímto způsobem učilo ve škole, byla bych dnes s angličtinou úplně někde jinde. Děkuji.
Jana

Přihlaste se ještě dnes, počet míst je omezen!!!

garantuji Vám

 • Znásobení paměti - 10 až 70× rychlejší zapamatování.
 • Orientaci až v 1000 slovíčkách, schopnost používat stovky z nich aktivně.
 • Efektivně a intenzivně prožijete třídenní kurz, kde se mimořádně pobavíte (budete se bavit a budete i mluvit).
 • Motivace a snadné učení kdykoli v budoucnu.
 • Čekají Vás nepublikované paměťové triky na zapamatování nepravidelných sloves, tzv. "složitých" předložek jako IN, AT, ON, interaktivní trénink a simulace klíčových situací.

kurz je vhodný pro absolventy kurzu Angličtina  I. s hypnózou  a virtuální realitou a všechny, kteří si chtějí rozšířit slovní zásobu a mají znalosti angličtiny v úrovni A2.

Účast na kurzu byla pro mě velice inspirující, příjemná, uvolňující tělo, mysl, bloky. Hodně jsem se naučil, metody výuky jsou ojedinělé a naučil jsem se mnohem více než kdekoliv jindy jinde. Většina metod a výukových prvků se dá vhodně aplikovat do běžného života a jeho činností. Moc děkuji.
Bohuslav V.

Zajímavé v uvědomění, že se lze učit jinak. Otevření očí k nástrojům, že lze s nimi pracovat jinak než za jedním účelem. Změna myšlení a úhlu pohledu, jak dělat věci jinak oproti stávajícím postupům.
Martin K.