FAQ - důležité otázky k online kurzu anglicky fantasticky

Je pro mě Anglicky Fantasticky i bez předchozích znalostí angličtiny?

Ano. Neznalost může být výhodou, protože pak nemáte nabiflované bludy.

🇸🇰 Zdravim chcel by som vediet ci je to vhodne aj pre Slovákov, keďže použivate prirovnania k českym slovičkam?

AFO je velice komplexní a speciální paměťové pomůcky napojené na česká slovíčka jsou jen naprostou mini částí systému AFO. Máme nejen mnoho absolventů ze Slovenska, ale jakkoli jsme jim nabídli možnost přeložit texty do slovenštiny, tak se vyjádřili, že AFO je natolik srozumitelné, že to není třeba. Přesto tato možnost je a pokud byste něčemu nerozuměl, tak rádi pomůžeme. AFO proto obsahuje překlady pod záložkou SK.

Jsem dyslektik, bude pro mne AFO užitečné?

Ano. Dysfunkce se projevují jen při nevhodném vedení, jak jsem naznačil výše v textu na stránce https://anglickyfantasticky.cz/predstaveni . AFO obsahuje speciální videa a nahrávky, která pomáhají v mozku třídit informace optimálním způsobem.

Není cena AFO vysoká?

Investice do AFO je mnohonásobně levnější jak z hlediska financí, tak času oproti jakékoli jiné metodě. Drahé je vše, co Vás stojí násobky času - mnohdy přes 5 let, oproti 2 - 4 měsícům vedených v AFO metodami, které jsem vyvíjel zejména od roku 2000. Na úroveň, na kterou Vám pomůžeme, byste potřebovali stovky hodin klasického učení. Nejde o to, že za cenu AFO 1 a 2 byste si mohli pořídit méně než 30 hodin s rodilým mluvčím, ale o to, že nikdo z nich není expert na paměť, procesy zrychleného učení a hypnotickou motivaci. To je to, co Vám mohu nabídnout se svým týmem. AFO navíc můžete používat doma s nejbližšími. Hodnota AFO je při plném používání vyšší než si dokážete představit.

👪 Můžeme se učit s manželem, dětmi?

Ano. AFO můžete používat v úzkém rodinném kruhu. AFO je Vaše a to navždy.

💻 🖥️ Lze se připojit z více počítačů?

Ano, ale jen v rozdílnou dobu. Nelze se tedy připojit ve stejnou dobu z více počítačů a jedním přihlašovacím heslem.

⏰ Mohu se připojit kdykoli?

Ano. AFO je dostupné kdykoli, v jakoukoli denní dobu. AFO si proto můžete spustit, když se Vám to hodí.

🗓️ Mohu se připojit i později?

Ano, AFO Vám zůstává trvale, nicméně pro maximální účinek doporučujeme zahájit trénink vždy v pondělí.

📶 Pro jakou úroveň je Anglicky Fantasticky On-line?

AFO 1 je jak pro naprosté začátečníky, tak obsahuje i části, které umožňují ovládnout až úroveň B2 dle SERR (Společný Evropský referenční rámec pro jazyky). AFO 2 navazuje na AFO I. a je pro pokročilé na úrovni B2 ovládající kolem 3000 slov díky AFO1. Některé části pomohou v ovládnutít oblasti zařazené až do C2.

Pro jaký věk je určena?

Je určena od 14 let do 70+. Pochopitelně se může učit i starší člověk, pokud chce.

Je mi přes padesát, bude to na mě fungovat?

Ano, má-li mozek správnou podporu, tak je věk irelevantní. Není pravda, že s věkem se paměť zhoršuje. Problémy s pamětí jsou způsobeny příliš velkým množstvím informací, kterými nás vnější svět zatěžuje. A protože jsem paměťový specialista, tak je vše připraveno pro snadné zapamatování. Navíc máme super zkušenosti z řadou absolventů i ve věku přes 70. let.

Proč vstoupili do Anglicky fantasticky