anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky

Bestseller, který ukončí vaše trápení s anglickou gramatikou a místo toho Vám ji hravým, zábavným a trvalým způsobem "nalije" do hlavy. 

 • Chcete se přestat trápit s anglickou gramatikou?
 • Toužíte si bleskově rozšířit slovní zásobu?
 • Chcete přehledný zdroj pro okamžité použití v praxi na místo teorie?
 • Rádi byste se zábavně naučili to, co bývá považováno za strašně těžké?
 • Cítíte, že se potřebujete zbavit těžkosti učení?

ŽE SE ANGLICKY Z UČEBNICE NENAUČÍTE? NAUČÍTE!

Moje kniha/učebnice je založená na unikátním systému, který jsem vytvořil. 

Kdy se už konečně autoři učebnic a výukových programů začnou zabývat tím, jak mozek a paměť opravdu funguje?

Já jsem se tím zabýval. Detailně. Toto je důvod, proč jsem vydal tuto knihu. I já jsem měl se studiem angličtiny problémy. Pak jsem propojil poznatky z metod zrychleného učení jako sugestopedie, neuro-psychologie, neuro-lingvistického programování, hypnoterapie, systemická terapie a mnoha tisíc hodin tréninků. 

Přál jsem si, aby oko vidělo a mozek zaznamenal. Proto je učebnice barevná a hravá. Přináším spoustu typů, jak se učit ‚‚JINAK‘‘. V této knize to naleznete krok po kroku a ihned vám to začne dávat smysl. Mozek se začne tetelit blahem, jak jednoduché to je. Projdete jí celou a bolet to nebude. Pak už budete jen oslňovat znalostmi a všechny anglické zákeřnosti vám do sebe začnou logicky zapadat. 

Kdy se přestanou jednoduše kopírovat staré učebnice, v nichž autoři změnili jen velikost fontu a obal? Je to mé zbožné přání. Ale než se tak stane, pořiďte si tu mou. A věřte, že bude jediná, která postačí.

V KNIZE NAJDETE VŠE PODSTATNÉ PRO POCHOPENÍ GRAMATIKY

Neobsahuje všechna klasická pravidla. Rozhodl jsem se, že se v publikaci omezím na to podstatné, a to zbytečné nahradím tečkami. Ne… kniha není protečkovaná od první kapitoly ke konci. Je systematicky rozdělená a snadno uchopitelná. Velmi pocitováintuitivní.

ANGLICKÁ GRAMATIKA BEZBOLESTNĚ I PRO BLONDÝNKY.

LEHCE KONTROVEZNÍ NÁZEV I KNOW-HOW...

Mým cílem bylo opravdové usnadnění všem. Jakoby existovaly hloupé bytosti identifikovatelné barvou vlasů. TY NEEXISTUJÍ, ale HLOUPOST ANO. Hloupost učebních metod, které zbytečně sugerují, že učení je těžké.

Rozhodl jsem se tedy, že dokáži opak a pomocí své učebnice vám "nahraji" angličtinu do mozku.

Kniha  je určena nejen začátečníkům. Je i pro více pokročilé, kteří si potřebují udělat jasno v tom, co bývá prezentováno jako složité:

 • nepravidelná slovesa
 • předložky
 • předpony a přípony
 • rozdíly mezi časem minulým - předpřítomným
 • nesmyslem nazvaným přítomným časem prostým a průběhovým

144 stran (praktický formát 10x20 cm)

249 Kč

Momentálně nedostupné zboží

“Knížka se mi velice líbí. Nápad řadit minulost vlevo, přítomnost doprostřed a budoucnost vpravo se mi zdá geniální. Také rozlišování větných členů pomocí barev je úžasné. Zajímavé jsou i Vaše texty a videa co se týče způsobu učení . Je to osvobozující nemuset se učit slovíčka jedno za druhým.”

Zdenka

kniha je připravena pro váš mozek

 • Obsahuje informace pro levý a také pravý mozek, tzv. mozkové hemisféry, které se vzájemně doplňují.
 • Pro "levomozkové" čtenáře: V knize Najdete tabulky a seznamy kroků účinného jednání. S těmi rád zachází analytický levý, lineárně myslící mozek.
 • Pro "pravomozkové" čtenáře: Klíčové informace jsou vloženy do mikro příběhů, které aktivizují myšlení pravého mozku a vytváří tak širší kontext umožňující lepší zapamatování a přenos do praxe.

"ČAS JSOU PENÍZE = TIME IS MONEY."

‚‚Když nenarazíte na srozumitelnou učebnici, musíte si jí sám napsat. Napadlo mne to po zjištění, že snadno srozumitelné pasáže v gramatických učebnicích nenajdete. Zbytek bývá obtížně pochopitelný. Chcete-li porozumět, nezbývá než nakoupit mnoho knih, vyhledávat a zdlouhavě se v nich orientovat. A stejně pak po letech zjistíte, že jste se učili špatně.‘

co napsali čtenáři?

“Dobrý den, vaše knížka je super, koupila jsem ji pro 17ti letou dceru - blondýnku, která s výukou angličtiny na střední škole bojuje. Její reakce byla že ....konečně někdo píše gramatiku angličtiny tak jak je schopná pochopit a zapamatovat si...prý by vaši knížku nejradši půjčila učitelce angličtiny, od které si z výuky nepamatuje vůbec nic.”

Helena

Největším přínosem této knihy je její praktické rozčlenění do souvisejících celků, systematické barevné zvýraznění, různá velikost písma, která zpřehledňuje a zavádí trochu do 3D prostoru. Souhlasím s Vámi a s J. A. Komenským, že učení má být hravé a názorné, protože dlouhá nesrozumitelná pravidla gramatiky si každý zapamatuje jen ztěží a ne trvale.

S pozdravem 
Kateřina Škodová
učitelka angličtiny na střední škole